DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80429

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   16:20 R 80429
Stare Bielice 16:25 16:26  
Nowe Drezdenko 16:31 16:31  
Stare Kurowo 16:39 16:40  
Strzelce Krajeńskie Wschód 16:45 16:45  
Sarbiewo 16:49 16:49  
Górki Noteckie 16:54 16:54  
Santok 17:00 17:05 BUS80429
Gorzów Wielkopolski 17:25 17:33 R 80429
Gorzów Wielkopolski Wieprzyce 17:40 17:40  
Łupowo 17:44 17:45  
Bogdaniec 17:48 17:49  
Nowiny Wielkie 17:54 17:54  
Witnica 18:01 18:01  
Kamień Mały 18:08 18:09  
Dąbroszyn 18:14 18:14  
Kostrzyn 18:21    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 8. Gru 2018 Pn - Cz, So; także 23. Lis do 7. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Santok --> Gorzów Wielkopolski)
przystanek autobusowy poza stacją (Santok --> Santok)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Krzyż --> Santok)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Gorzów Wielkopolski --> Kostrzyn)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Krzyż --> Santok)
Przewóz rowerów niemożliwy (Santok --> Gorzów Wielkopolski)
klimatyzacja (Krzyż --> Santok)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Krzyż --> Santok)
Przewozy Regionalne
autobus szynowy (Krzyż --> Santok)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.