DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90242

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   10:25 R 90242
Olsztyn Zachodni 10:27 10:28  
Naterki 10:33 10:34  
Unieszewo 10:38 10:38  
Biesal 10:44 10:45  
Stare Jabłonki 10:52 10:53  
Lubajny 10:57 10:58  
Ostróda 11:03 11:04  
Samborowo 11:10 11:11  
Pikus 11:15 11:16  
Rudzienice Suskie 11:20 11:21  
Iława Główna 11:28 11:38  
Jamielnik 11:44 11:44  
Biskupiec Pomorski 11:50 11:51  
Lipinki 11:55 11:55  
Ostrowite koło Jabłonowa 11:59 12:00  
Jabłonowo Pomorskie 12:07 12:13  
Książki 12:19 12:20  
Wąbrzeźno 12:26 12:27  
Zieleń 12:31 12:32  
Kowalewo Pomorskie 12:37 12:38  
Rychnowo Wielkie 12:41 12:42  
Kamionki Jezioro 12:44 12:45  
Turzno 12:48 12:49  
Papowo Toruńskie 12:53 12:53  
Toruń Wschodni 12:59 13:00  
Toruń Miasto 13:03 13:04  
Toruń Główny 13:07 13:08 R 90243
Toruń Kluczyki 13:11 13:12  
Cierpice Kąkol 13:18 13:19  
Przyłubie 13:26 13:26  
Solec Kujawski 13:32 13:32  
Bydgoszcz Łęgnowo 13:39 13:39  
Bydgoszcz Wschód 13:42 13:43  
Bydgoszcz Bielawy 13:45 13:46  
Bydgoszcz Leśna 13:48 13:49  
Bydgoszcz Główna 13:54    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 31. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.