DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95805 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   12:00 SKM95805 L3
Gdańsk Główny 12:02 12:03  
Gdańsk Stocznia 12:05 12:05  
Gdańsk Politechnika 12:07 12:07  
Gdańsk Wrzeszcz 12:09 12:10  
Gdańsk Zaspa 12:12 12:12  
Gdańsk Przymorze 12:15 12:15  
Gdańsk Oliwa SKM 12:17 12:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 12:19 12:19  
Sopot Wyścigi 12:21 12:21  
Sopot 12:23 12:24  
Sopot Kamienny Potok 12:26 12:26  
Gdynia Orłowo 12:29 12:29  
Gdynia Redłowo 12:31 12:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 12:34 12:35  
Gdynia Główna 12:37 12:38  
Gdynia Stocznia 12:39 12:40  
Gdynia Grabówek 12:43 12:43  
Gdynia Leszczynki 12:45 12:45  
Gdynia Chylonia 12:47 12:54  
Gdynia Cisowa 12:55 12:55  
Rumia Janowo 12:59 13:00  
Rumia 13:03 13:03  
Reda 13:07 13:08  
Reda Pieleszewo 13:10 13:10  
Wejherowo Śmiechowo 13:13 13:14  
Wejherowo-Nanice 13:15 13:16  
Wejherowo 13:18 13:20  
Gościcino Wejherowskie 13:24 13:24  
Luzino 13:29 13:30  
Strzebielino Morskie 13:34 13:34  
Bożepole Wielkie 13:38 13:38  
Godętowo 13:43 13:44  
Lębork Mosty 13:48 13:49  
Lębork 13:53    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx   | xx |x
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxx | 
Mar x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|    |    | 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.