DP
Pociągi/linie

Wybór

TER94619

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Epinal   14:55 TER94619
Xertigny 15:07 15:08  
Bains-les-Bains 15:15 15:16  
Aillevillers 15:27 15:28  
Luxeuil-les-Bains 15:38 15:39  
Lure 15:52 15:53  
Ronchamp(Lure) 16:00 16:01  
Champagney(Haute-Saône) 16:06 16:07  
Bas-Evette(Belfort) 16:13 16:14  
Trois-Chenes 16:19 16:20  
Belfort Ville 16:23    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty x   xx    xx    xx    xx   
Lut  xx    xx    xx    xx     
Mar  xx    xx    xx    xx    xx
Kwi     xx    xx    xxx xxxxxx 
Maj xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.