DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 15322 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wiesloch-Walldorf   15:04 RB 15322
St Ilgen-Sandhausen 15:08 15:08  
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:11 15:12  
Heidelberg Hbf 15:15 15:25  
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:27 15:28  
Neu-Edingen/Friedrichsfeld 15:33 15:35  
Ladenburg 15:38 15:39  
Heddesheim/Hirschberg 15:42 15:42  
Weinheim-Lützelsachsen 15:45 15:45  
Weinheim(Bergstr) 15:47 15:48  
Hemsbach 15:51 15:52  
Laudenbach(Bergstr) 15:54 15:54  
Heppenheim(Bergstr) 15:57 15:57  
Bensheim 16:00 16:01  
Bensheim-Auerbach 16:03 16:04  
Zwingenberg(Bergstr) 16:06 16:06  
Hähnlein-Alsbach 16:08 16:09  
Bickenbach(Bergstr) 16:11 16:11  
Darmstadt-Eberstadt 16:21 16:21  
Darmstadt Süd 16:24 16:25  
Darmstadt Hbf 16:28 16:30  
Langen(Hess) 16:38 16:39  
Frankfurt(Main)Hbf 16:48    
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Wiesloch-Walldorf --> Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Heidelberg Hbf --> Zwingenberg(Bergstr))
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Bickenbach(Bergstr) --> Frankfurt(Main)Hbf)
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.