DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66536

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lubin Górniczy   08:50 KD 66536
Legnica 09:06 09:08  
Jaśkowice Legnickie 09:14 09:14  
Szczedrzykowice 09:17 09:17  
Malczyce 09:23 09:24  
Środa Śląska 09:29 09:29  
Przedmoście Święte 09:32 09:33  
Miękinia 09:37 09:37  
Mrozów 09:40 09:41  
Wrocław Leśnica 09:45 09:46  
Wrocław Żerniki 09:49 09:49  
Wrocław Nowy Dwór 09:52 09:52  
Wrocław Muchobór 09:55 09:55  
Wrocław Główny 10:01    
Dni kursowania:
kursuje 9. Cze do 14. Gru 2019 So, Nd; także 20. Cze 2019, 15. Sie 2019, 1., 11. Lis 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.