DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55440

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Wschodni   15:41 R 55440
Toruń Miasto 15:44 15:44  
Toruń Główny 15:48 15:50 R 55441
Toruń Kluczyki 15:53 15:54  
Cierpice Kąkol 16:00 16:00  
Przyłubie 16:06 16:07  
Solec Kujawski 16:12 16:12  
Bydgoszcz Łęgnowo 16:18 16:19  
Bydgoszcz Wschód 16:22 16:22  
Bydgoszcz Bielawy 16:24 16:25  
Bydgoszcz Leśna 16:27 16:27  
Bydgoszcz Główna 16:32    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.