DP
Pociągi/linie

Wybór

R 87460 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Szczecinek   14:01 R 87460  
Turowo Pomorskie 14:06 14:06   II/1
Lotyń 14:11 14:12   II/1
Brokęcino 14:16 14:16   I/1
Okonek 14:21 14:21   II/1
Jastrowie 14:31 14:32   II/1
Ptusza 14:36 14:37   II/1
Płytnica 14:43 14:43    
Stara Łubianka 14:50 14:51   II/1
Piła Główna 15:02 15:05   III/8
Piła Kalina 15:10 15:11   II/2
Dziembówko 15:15 15:16   I/2
Milcz 15:21 15:21    
Chodzież 15:30 15:30    
Ostrówki koło Chodzieży 15:37 15:38    
Budzyń 15:44 15:56    
Sokołowo Budzyńskie 16:03 16:03    
Tarnowo Rogozińskie 16:09 16:09    
Rogoźno Wielkopolskie 16:15 16:26    
Parkowo 16:32 16:33    
Rożnowo 16:38 16:38    
Oborniki Wielkopolskie 16:43 16:43    
Oborniki Wielkopolskie Miasto 16:45 16:46    
Wargowo 16:53 16:54    
Chludowo 16:57 16:57    
Golęczewo 17:00 17:01    
Złotniki 17:05 17:06    
Poznań Strzeszyn 17:11 17:11    
Poznań Główny 17:21      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.