DP
Pociągi/linie

Wybór

R 89126 SŁUPIA 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Szczecin Główny   16:41 R 89126 SŁUPIA III/4
Szczecin Port Centralny 16:43 16:44   I/2
Szczecin Zdroje 16:51 16:51   II/2
Szczecin Dąbie 16:54 16:55   II/2
Szczecin Zdunowo 16:59 16:59   II/2
Reptowo 17:03 17:04   I/2
Miedwiecko 17:07 17:07   II/2
Grzędzice Stargardzkie 17:10 17:10   II/2
Stargard 17:16 17:20   II/7
Ulikowo 17:26 17:26   II/2
Gogolewo 17:30 17:30   II/2
Trąbki 17:35 17:35   II/2
Lisowo 17:39 17:40   II/2
Chociwel 17:44 17:45   I/2
Cieszyno Łobeskie 17:52 17:52   II/2
Runowo Pomorskie 17:57 17:59   II/2
Lesięcin 18:03 18:04   I/1
Łobez 18:09 18:11   II/1
Worowo 18:15 18:16   II/1
Klępnica 18:19 18:19   I/1
Świdwin 18:26 18:28   II/1
Nielep 18:33 18:34   I/1
Rąbino 18:38 18:39   I/1
Czarnowęsy Pomorskie 18:44 18:45   II/1
Białogard 18:51 19:14   I/4
Nosówko 19:22 19:22   II/1
Koszalin 19:31 19:50   I/2
Skibno 19:57 20:04    
Wiekowo 20:09 20:10   I/1
Karwice 20:16 20:17   I/1
Sławno 20:22 20:23   II/5
Wrześnica 20:29 20:29   I/1
Sycewice 20:33 20:33   I/1
Reblino 20:37 20:43    
Słupsk 20:49     II/11
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.