DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Hbf   23:48 S 6
Stuttgart Nord 23:51 23:51  
Stuttgart-Feuerbach 23:53 23:54  
Stuttgart-Zuffenhausen 23:56 23:57  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 23:58 23:58  
Korntal 00:01 00:01  
Weilimdorf 00:03 00:03  
Ditzingen 00:06 00:06  
Höfingen 00:09 00:09  
Leonberg 00:13 00:13  
Rutesheim 00:16 00:16  
Renningen 00:19 00:22  
Malmsheim 00:24 00:24  
Weil der Stadt 00:27    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 17. Lut 2019 Pt - Nd (Stuttgart Hbf --> Stuttgart-Zuffenhausen) kursuje 11. Sty do 17. Lut 2019 Pt - Nd; także 1., 2. Cze 2019 (Stuttgart-Zuffenhausen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.