DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12341

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   07:27 R 12341
Łódź Pabianicka 07:32 07:32  
Łódź Chojny 07:36 07:37  
Łódź Dąbrowa 07:39 07:40  
Łódź Widzew 07:44 07:45  
Łódź Andrzejów 07:49 07:49  
Koluszki 08:02 08:14  
Słotwiny 08:18 08:18  
Wykno 08:24 08:25  
Zaosie 08:28 08:28  
Skrzynki 08:32 08:32  
Tomaszów Mazowiecki 08:38 08:39  
Jeleń 08:44 08:44  
Bratków 08:50 08:50  
Szadkowice 08:56 08:56  
Słomianka 08:59 08:59  
Opoczno 09:05    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
klimatyzacja
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.