DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80431

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   18:00 R 80431
Stare Bielice 18:05 18:06  
Nowe Drezdenko 18:11 18:11  
Stare Kurowo 18:19 18:20  
Strzelce Krajeńskie Wschód 18:25 18:26  
Sarbiewo 18:29 18:30  
Górki Noteckie 18:34 18:35  
Santok 18:40 18:41  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 18:53    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.