DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2911

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   11:15 R 2911
Maribor Tezno 11:18 11:19  
Hoce 11:22 11:23  
Orehova vas 11:25 11:25  
Race 11:27 11:28  
Pragersko 11:33 11:34  
Slovenska Bistrica 11:39 11:40  
Poljcane 11:47 11:48  
Dolga Gora 11:54 11:54  
Ostrozno 11:57 11:57  
Ponikva 12:01 12:02  
Grobelno 12:05 12:06  
Sentjur 12:09 12:10  
Store 12:14 12:14  
Celje 12:18 12:25 Bus 2911
Lasko 12:37 12:38  
Rimske Toplice 12:47 12:48  
Zidani Most 12:56    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.