DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24890

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gießen   11:50 RB 24890
Dutenhofen(Wetzlar) 11:55 11:56  
Wetzlar 12:02 12:02  
Albshausen 12:06 12:07  
Solms 12:09 12:10  
Leun/Braunfels 12:13 12:13  
Stockhausen(Lahn) 12:17 12:17  
Löhnberg 12:22 12:23  
Weilburg 12:26 12:26  
Gräveneck 12:32 12:32  
Fürfurt 12:35 12:36  
Aumenau 12:40 12:41  
Arfurt(Lahn) 12:45 12:45  
Villmar 12:50 12:50  
Runkel 12:53 12:54  
Kerkerbach 12:56 12:57  
Eschhofen 12:59 13:00  
Limburg(Lahn) 13:06    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.