DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32486

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Köln Hbf   21:52 RB 32486
Köln Messe/Deutz 21:54 21:55  
Köln-Mülheim 21:59 22:00  
Leverkusen-Schlebusch 22:05 22:06  
Opladen 22:09 22:10  
Leichlingen 22:14 22:15  
Solingen Hbf 22:19 22:20  
Haan 22:22 22:23  
Gruiten 22:26 22:27  
Wuppertal-Vohwinkel 22:31 22:32  
Wuppertal Hbf 22:36 22:37  
Wuppertal-Barmen 22:40 22:41  
Wuppertal-Oberbarmen 22:45    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Köln Hbf --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 10. Lut 2019 (Wuppertal Hbf --> Wuppertal-Oberbarmen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.