DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91107

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   11:00 LS 91107
Łódź Niciarniana 11:03 11:03  
Łódź Widzew 11:06 11:07  
Koluszki 11:18 11:18  
Rogów 11:24 11:25  
Skierniewice 11:45 11:47  
Warszawa Zachodnia 12:15 12:16  
Warszawa Centralna 12:20 12:35  
Warszawa Wschodnia 12:41    
Dni kursowania:
kursuje 23. Lut do 9. Mar 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.