DP
Pociągi/linie

Wybór

R 87470 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Piła Główna   04:24 R 87470 IV/16
Piła Kalina 04:29 04:30   II/2
Dziembówko 04:34 04:35   I/2
Milcz 04:40 04:40    
Chodzież 04:48 04:49    
Ostrówki koło Chodzieży 04:56 04:56    
Budzyń 05:01 05:02    
Sokołowo Budzyńskie 05:09 05:10    
Tarnowo Rogozińskie 05:15 05:15    
Rogoźno Wielkopolskie 05:21 05:21    
Parkowo 05:28 05:28    
Rożnowo 05:33 05:34    
Oborniki Wielkopolskie 05:38 05:39    
Oborniki Wielkopolskie Miasto 05:41 05:41    
Wargowo 05:49 05:49    
Chludowo 05:52 05:53    
Golęczewo 05:56 05:56    
Złotniki 06:01 06:01    
Poznań Strzeszyn 06:06 06:07    
Poznań Główny 06:16      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.