DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5343, Kierunek: Herning st (Aarhus --> Herning st)
R 5347, Kierunek: Skjern st (Herning st --> Skjern st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Aarhus   11:30 R 5343
Viby Jylland st 11:34 11:35  
Hoerning st 11:41 11:42  
Skanderborg st 11:48 11:51  
Ry st 11:59 12:00  
Silkeborg st 12:11 12:12  
Ikast st 12:36 12:36  
Herning st 12:46 13:07 R 5347
Herning Messecenter st 13:09 13:10  
Studsgaard st 13:13 13:14  
Kibaek st 13:20 13:20  
Troldhede st 13:27 13:28  
Borris st 13:33 13:34  
Skjern st 13:42    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx   x 
Maj xxxx| xxx|x  xxxxx | xxxx  xxxx
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Viby Jylland st --> Viby Jylland st)
przystanek na żądanie (Herning Messecenter st --> Herning Messecenter st)
przystanek na żądanie (Studsgaard st --> Studsgaard st)
przystanek na żądanie (Troldhede st --> Troldhede st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Aarhus --> Ry st, 30. Kwi do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 10., 21. Maj 2018; także 11. do 15. Gru 2017)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx    |    |    | 
Kwi     |    |    |    |    |    x 
Maj xxx | xx |   xxxx  | xxx|  xxxx
Cze    xxxx  |xxxx|  xxxx   xxxx | 
Lip  xxxx   xxxx  |xxxx|  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |

(Ry st --> Herning st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx    | x  |   x| 
Sty     x    | x  |   x|    |x   | 
Lut  x  |   x|    |x   |  x |    | 
Mar  x  |   x|    |x   |  x |    | 
Kwi     |x   |  x |    x    |x   x 
Maj xxxx| xxx|x  xxxxx | xxxx  xxxx
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |

(Herning st --> Skjern st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.