DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58401

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   04:09 R 58401
Bydgoszcz Zachód 04:12 04:13  
Bydgoszcz Osowa Góra 04:16 04:16  
Pawłówek 04:20 04:20  
Zielonczyn 04:23 04:24  
Ślesin 04:29 04:30  
Nakło nad Notecią 04:38 04:39  
Anieliny 04:45 04:45  
Samostrzel 04:49 04:49  
Jadwiżyn 04:53 04:53  
Wyrzysk Osiek 04:59 05:00  
Krostkowo 05:04 05:05  
Białośliwie 05:10 05:10  
Miasteczko Krajeńskie 05:16 05:16  
Kaczory 05:23 05:24  
Piła Główna 05:33    
Dni kursowania:
kursuje 22. Cze do 31. Sie 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.