DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Stuttgart-Zuffenhausen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weil der Stadt   16:23 S 6
Malmsheim 16:25 16:25  
Renningen 16:27 16:27  
Rutesheim 16:29 16:30  
Leonberg 16:33 16:33  
Höfingen 16:36 16:37  
Ditzingen 16:40 16:40  
Weilimdorf 16:42 16:42  
Korntal 16:44 16:45  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 16:47 16:47  
Stuttgart-Zuffenhausen 16:49    
Dni kursowania:
kursuje 3. Mar 2019
Dalsze informacje:
pociąg dodatkowy
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.