DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95813 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:00 SKM95813 L3
Gdańsk Główny 18:02 18:03  
Gdańsk Stocznia 18:05 18:05  
Gdańsk Politechnika 18:07 18:07  
Gdańsk Wrzeszcz 18:09 18:10  
Gdańsk Zaspa 18:12 18:12  
Gdańsk Przymorze 18:15 18:15  
Gdańsk Oliwa SKM 18:17 18:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:19 18:19  
Sopot Wyścigi 18:21 18:21  
Sopot 18:23 18:24  
Sopot Kamienny Potok 18:26 18:26  
Gdynia Orłowo 18:29 18:29  
Gdynia Redłowo 18:31 18:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:34 18:35  
Gdynia Główna 18:37 18:38  
Gdynia Stocznia 18:39 18:40  
Gdynia Grabówek 18:43 18:43  
Gdynia Leszczynki 18:45 18:45  
Gdynia Chylonia 18:47 18:48  
Gdynia Cisowa 18:49 18:49  
Rumia Janowo 18:53 18:54  
Rumia 18:57 19:02  
Reda 19:06 19:06  
Reda Pieleszewo 19:09 19:09  
Wejherowo Śmiechowo 19:12 19:12  
Wejherowo-Nanice 19:14 19:15  
Wejherowo 19:18 19:18  
Gościcino Wejherowskie 19:22 19:23  
Luzino 19:28 19:28  
Strzebielino Morskie 19:33 19:40  
Bożepole Wielkie 19:44 19:44  
Godętowo 19:50 19:56  
Lębork Mosty 20:00 20:01  
Lębork 20:05    
Dni kursowania:
kursuje 20. Cze do 1. Wrz 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.