DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55351

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Inowrocław   16:45 R 55351
Jaksice 16:50 16:50  
Złotniki Kujawskie 16:55 16:56  
Nowa Wieś Wielka 17:02 17:02  
Chmielniki Bydgoskie 17:06 17:07  
Brzoza Bydgoska 17:10 17:10  
Trzciniec 17:16 17:17  
Bydgoszcz Błonie 17:20 17:21  
Bydgoszcz Główna 17:27    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2018 do 9. Mar 2019 Pn - So; oprócz 25., 26. Gru 2018, 1. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.