DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 6306 KOSSAK 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   18:20 IC 6306 KOSSAK
Oława 18:36 18:37  
Brzeg 18:46 18:47  
Opole Główne 19:08 19:10  
Lubliniec 19:41 19:42  
Częstochowa Stradom 20:05 20:06  
Koniecpol      
Kraków Główny 21:35 22:11  
Kraków Płaszów 22:17 22:18  
Bochnia 22:39 22:40  
Brzesko Okocim 22:48 22:49  
Tarnów 23:05 23:07  
Dębica 23:32 23:33  
Ropczyce 23:41 23:42  
Sędziszów Małopolski 23:54 23:55  
Rzeszów Główny 00:12 00:24  
Łańcut 00:35 00:36  
Przeworsk 00:50 00:51  
Jarosław 01:01 01:03  
Przemyśl Zasanie 01:34 01:35  
Przemyśl Główny 01:39    
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon sypialny

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.06.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.