DP
Pociągi/linie

Wybór

S 60 Kierunek: Böblingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   09:57 S 60
Stuttgart Feuersee 09:59 09:59  
Stuttgart Stadtmitte 10:00 10:01  
Stuttgart Hbf (tief) 10:02 10:03  
Stuttgart Nord 10:06 10:06  
Stuttgart-Feuerbach 10:08 10:09  
Stuttgart-Zuffenhausen 10:11 10:12  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 10:13 10:13  
Korntal 10:16 10:16  
Weilimdorf 10:18 10:18  
Ditzingen 10:21 10:21  
Höfingen 10:24 10:24  
Leonberg 10:28 10:28  
Rutesheim 10:31 10:31  
Renningen 10:34 10:39  
Renningen Süd 10:41 10:41  
Magstadt 10:45 10:45  
Maichingen Nord 10:47 10:47  
Maichingen 10:49 10:49  
Sindelfingen 10:52 10:53  
Böblingen 10:56    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 12. Sty do 6. Kwi 2019, 1. Cze 2019; także 24., 31. Gru 2018 (Stuttgart Schwabstr. --> Stuttgart-Zuffenhausen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru             x     x x   xx
Sty     x                     
Lut                   x      
Mar  x     x    x     x      
Kwi           x     x     x   
Maj    x    x     x     x     
Cze x     x     x     x     x 
Lip     x     x     x     x   
Sie   x     x     x     x    x
Wrz      x     x    x     x  
Paź     x     x     x    x    
Lis  x     x    x     x     x 
Gru      x     x            
(Stuttgart-Zuffenhausen --> Renningen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    xx    xxxxx  xxx
Sty x   xx    xx    xx    xx   
Lut  xx    xx    xx    xx     
Mar  x     xx    xx    xx    xx
Kwi     xx    xx   xxxx   xx  
Maj x  xx    xx    xx    xx   x 
Cze xx    xxx    xx   x xx    xx 
Lip     xx    xx    xx    xx  
Sie   xx    xx    xx    xx    x
Wrz x    xx    xx    xx    xx 
Paź   x xx    xx    xx    xx   
Lis xxx    xx    xx    xx    x 
Gru x    xx    x            
(Renningen --> Böblingen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylna część pociągu (Renningen --> Böblingen, So )
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.