DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99316

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   08:35 SKW99316
Świder 08:38 08:38  
Józefów 08:41 08:41  
Michalin 08:43 08:44  
Warszawa Falenica 08:46 08:46  
Warszawa Miedzeszyn 08:48 08:48  
Warszawa Radość 08:50 08:51  
Warszawa Międzylesie 08:53 08:54  
Warszawa Anin 08:55 08:56  
Warszawa Wawer 08:58 08:58  
Warszawa Gocławek 09:00 09:01  
Warszawa Olszynka Grochowska 09:03 09:04  
Warszawa Wschodnia 09:08 09:11  
Warszawa Stadion 09:13 09:13  
Warszawa Powiśle 09:15 09:16  
Warszawa Śródmieście PKP 09:18 09:20  
Warszawa Ochota 09:21 09:22  
Warszawa Zachodnia 09:25 09:26  
Warszawa Włochy 09:30 09:31  
Warszawa Ursus 09:34 09:34  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 09:36 09:36  
Piastów 09:39 09:39  
Pruszków 09:43    
Dni kursowania:
kursuje 8. Lis do 8. Gru 2018; oprócz 12. Lis 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.