DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 588

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   10:51 ICE 588
Augsburg Hbf 11:19 11:21  
Würzburg Hbf 13:25 13:28  
Fulda 14:01 14:03  
Kassel-Wilhelmshöhe 14:34 14:36  
Göttingen 14:54 14:55  
Hannover Messe/Laatzen 15:22 15:23  
Hannover Hbf 15:32 15:36  
Hamburg-Harburg 16:42    
Hamburg Hbf 16:53    
Hamburg Dammtor 16:59    
Hamburg-Altona 17:09    
Dni kursowania:
kursuje 19. do 27. Wrz 2018
Dalsze informacje:
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.