DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59800

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   04:19 SKM59800
Lębork Mosty 04:22 04:23  
Godętowo 04:27 04:28  
Bożepole Wielkie 04:33 04:34  
Strzebielino Morskie 04:37 04:38  
Luzino 04:42 04:42  
Gościcino Wejherowskie 04:47 04:47  
Wejherowo 04:51 04:52  
Wejherowo-Nanice 04:54 04:54  
Wejherowo Śmiechowo 04:56 04:56  
Reda Pieleszewo 04:59 04:59  
Reda 05:02 05:03  
Rumia 05:07 05:08  
Rumia Janowo 05:10 05:10  
Gdynia Cisowa 05:14 05:14  
Gdynia Chylonia 05:16 05:17  
Gdynia Leszczynki 05:18 05:19  
Gdynia Grabówek 05:20 05:21  
Gdynia Stocznia 05:23 05:24  
Gdynia Główna 05:26 05:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:29 05:29  
Gdynia Redłowo 05:31 05:31  
Gdynia Orłowo 05:34 05:34  
Sopot Kamienny Potok 05:37 05:37  
Sopot 05:40 05:41  
Sopot Wyścigi 05:42 05:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:44 05:45  
Gdańsk Oliwa SKM 05:46 05:47  
Gdańsk Przymorze 05:49 05:49  
Gdańsk Zaspa 05:51 05:52  
Gdańsk Wrzeszcz 05:53 05:55  
Gdańsk Politechnika 05:57 05:57  
Gdańsk Stocznia 05:59 05:59  
Gdańsk Główny 06:02 06:03  
Gdańsk Śródmieście 06:05    
Dni kursowania:
kursuje 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.