DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66429 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wrocław Główny   13:37 R 66429  
Wrocław Muchobór 13:43 13:43   I/1
Wrocław Kuźniki 13:46 13:47   I/1
Wrocław Stadion 13:49 13:49   I/1
Wrocław Pracze 13:54 13:54   I/1
Brzezinka Średzka 14:00 14:00   II/1
Czerna Mała 14:03 14:03   I/1
Księginice 14:06 14:07   I/1
Brzeg Dolny 14:12 14:12   II/1
Łososiowice 14:17 14:17   I/1
Wołów 14:22     I/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.