DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66458 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wołów   06:58 R 66458 I/2
Łososiowice 07:02 07:03   II/2
Brzeg Dolny 07:07 07:08   II/2
Księginice 07:12 07:13   II/2
Czerna Mała 07:16 07:16   II/2
Brzezinka Średzka 07:19 07:19   I/2
Wrocław Pracze 07:25 07:26   II/2
Wrocław Stadion 07:30 07:30   II/2
Wrocław Kuźniki 07:33 07:33   I/2
Wrocław Muchobór 07:36 07:37   II/2
Wrocław Główny 07:43      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.