DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90954 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Pisz   17:02 R 90954  
Szeroki Bór 17:13 17:13    
Ruciane-Nida 17:24 17:24    
Ruciane-Nida Zachód 17:29 17:29    
Karwica Mazurska 17:37 17:38    
Spychowo 17:45 17:46    
Kolonia 17:53 17:53    
Świętajno 17:57 17:57    
Jeruty 18:04 18:05   I/1
Olszyny 18:08 18:09   I/1
Szczytno 18:17 18:18   BUS/
Grom 18:26 18:27   BUS/
Pasym 18:34 18:34   BUS/
Marcinkowo 18:42 18:43   BUS/
Klewki 18:50 18:50   BUS/
Olsztyn Główny 18:59     III/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.