DP
Pociągi/linie

Wybór

R 24303 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Włoszczowa   05:43 R 24303  
Czarnca 05:48 05:48    
Żelisławice 05:53 05:53    
Koniecpol 06:00 06:00    
Koniecpol Magdasz 06:04 06:04    
Podlesie 06:07 06:08    
Staropole Częstochowskie 06:12 06:12    
Julianka 06:15 06:16    
Lusławice 06:20 06:20    
Turów 06:24 06:25    
Kusięta Nowe 06:28 06:29    
Częstochowa Raków 06:35 06:36 R 24302 II/1
Częstochowa 06:40      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.