DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58327

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chojnice   16:00 R 58327
Moszczenica Pomorska 16:06 16:07  
Wierzchowo Człuchowskie 16:10 16:11  
Bukowo Człuchowskie 16:17 16:17  
Lipka Krajeńska 16:27 16:34  
Zakrzewo Złotowskie 16:42 16:42  
Złotów 16:49 16:49  
Krajenka 16:56 16:56  
Dolnik 17:00 17:01  
Skórka 17:05 17:06  
Piła Podlasie 17:12 17:12  
Piła Główna 17:18 17:30  
Stobno 17:38 17:38  
Biała Pilska 17:45 17:46  
Trzcianka 17:50 17:50  
Siedlisko Czarnkowskie 17:56 17:57  
Biernatowo 18:01 18:01  
Wieleń Północny 18:10 18:11  
Krzyż 18:21    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 20. Wrz do 24. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.