DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71504

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   12:52 R 71504
Poznań Dębina 12:55 12:56  
Poznań Starołęka 12:58 12:58  
Poznań Krzesiny 13:02 13:02  
Gądki 13:07 13:07  
Kórnik 13:11 13:11  
Pierzchno 13:15 13:15  
Środa Wielkopolska 13:21 13:22  
Sulęcinek 13:28 13:28  
Solec Wielkopolski 13:31 13:32  
Chocicza 13:35 13:36  
Mieszków 13:41 13:42  
Jarocin 13:47 13:47  
Witaszyce 13:52 13:52  
Kotlin 13:57 13:57  
Pleszew 14:02 14:02  
Taczanów 14:07 14:07  
Bronów 14:11 14:11  
Biniew 14:16 14:16  
Ostrów Wielkopolski 14:23 14:34  
Czekanów 14:39 14:40  
Ociąż 14:43 14:44  
Nowe Skalmierzyce 14:48 14:48  
Kalisz Szczypiorno 14:51 14:52  
Kalisz 14:55 14:55  
Kalisz Winiary 15:01 15:02  
Opatówek 15:06 15:07  
Radliczyce 15:12 15:13  
Skalmierz 15:17 15:18  
Błaszki 15:21 15:21  
Sędzice 15:27 15:28  
Sieradz 15:35 15:36  
Sieradz Warta 15:38 15:39  
Sieradz Męka 15:42 15:42  
Męcka Wola 15:46 15:47  
Zduńska Wola 15:52 15:55  
Borszewice 16:01 16:01  
Łask 16:07 16:08  
Kolumna 16:14 16:15  
Dobroń 16:19 16:20  
Chechło 16:24 16:24  
Pabianice 16:28 16:29  
Łódź Kaliska 16:45    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 30. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.