DP
Pociągi/linie

Wybór

WKD 101 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Śródmieście WKD   00:20 WKD 101
Warszawa Ochota WKD 00:22 00:22  
Warszawa Zachodnia WKD 00:25 00:25  
Warszawa Reduta Ordona 00:27 00:27  
Warszawa Aleje Jerozolimskie WKD 00:29 00:29  
Warszawa Raków 00:31 00:31  
Warszawa Salomea 00:33 00:33  
Opacz 00:35 00:35  
Michałowice 00:38 00:38  
Reguły 00:40 00:40  
Malichy 00:42 00:42  
Tworki 00:45 00:45  
Pruszków WKD 00:47 00:47  
Komorów 00:49 00:50  
Nowa Wieś Warszawska 00:52 00:52  
Kanie Helenowskie 00:54 00:54  
Otrębusy 00:56 00:56  
Podkowa Leśna Wschodnia 00:59 00:59  
Podkowa Leśna Główna 01:01 01:01  
Podkowa Leśna Zachodnia 01:03 01:03  
Kazimierówka 01:05 01:05  
Brzózki 01:07 01:07  
Grodzisk Mazowiecki Okrężna 01:09 01:09  
Grodzisk Mazowiecki Piaskowa 01:11 01:11  
Grodzisk Mazowiecki Jordanowice 01:13 01:13  
Grodzisk Mazowiecki Radońska 01:15    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Warszawska Kolej Dojazdowa
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.