DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99372

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   23:02 SKW99372
Świder 23:05 23:05  
Józefów 23:07 23:08  
Michalin 23:10 23:10  
Warszawa Falenica 23:12 23:13  
Warszawa Miedzeszyn 23:15 23:15  
Warszawa Radość 23:17 23:18  
Warszawa Międzylesie 23:20 23:21  
Warszawa Anin 23:22 23:23  
Warszawa Wawer 23:25 23:25  
Warszawa Gocławek 23:27 23:28  
Warszawa Olszynka Grochowska 23:30 23:31  
Warszawa Wschodnia 23:35 23:37  
Warszawa Stadion 23:39 23:39  
Warszawa Powiśle 23:41 23:42  
Warszawa Śródmieście PKP 23:44 23:46  
Warszawa Ochota 23:47 23:48  
Warszawa Zachodnia 23:51 23:54  
Warszawa Włochy 23:58 23:59  
Warszawa Ursus 00:01 00:02  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 00:03 00:04  
Piastów 00:06 00:07  
Pruszków 00:11    
Dni kursowania:
kursuje 24. Wrz do 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.