DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 612

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   07:28 ICE 612
München-Pasing   07:36  
Augsburg Hbf 08:00 08:03  
Ulm Hbf 08:47 08:50  
Stuttgart Hbf 09:45 09:51  
Mannheim Hbf 10:28 10:36  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 11:06 11:09  
Siegburg/Bonn 11:46 11:47  
Köln Hbf 12:05 12:11  
Duisburg Hbf 13:01 13:03  
Essen Hbf 13:14 13:16  
Bochum Hbf 13:27 13:29  
Dortmund Hbf 13:42    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Frankfurt(M) Flughafen Fernbf --> Köln Hbf)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.