DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77333 20.05.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Zbąszynek   06:10 R 77333 I/5
Szczaniec 06:18 06:19   I/1
Kupienino 06:23 06:24   I/1
Świebodzin 06:28 06:29   II/1
Wilkowo Świebodzińskie 06:33 06:33   I/1
Mostki 06:38 06:38   I/1
Toporów 06:45 06:46   I/1
Drzewce 06:51 06:51   I/1
Torzym 06:58 06:59   I/1
Boczów 07:04 07:05   II/1
Rzepin 07:12     I/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.07.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.