DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95301

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   06:45 SKM95301
Gdańsk Główny 06:47 06:48  
Gdańsk Stocznia 06:50 06:50  
Gdańsk Politechnika 06:52 06:52  
Gdańsk Wrzeszcz 06:54 06:55  
Gdańsk Zaspa 06:57 06:57  
Gdańsk Przymorze 07:00 07:00  
Gdańsk Oliwa SKM 07:02 07:02  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 07:04 07:04  
Sopot Wyścigi 07:06 07:06  
Sopot 07:08 07:09  
Sopot Kamienny Potok 07:11 07:11  
Gdynia Orłowo 07:14 07:14  
Gdynia Redłowo 07:16 07:17  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 07:19 07:20  
Gdynia Główna 07:22 07:23  
Gdynia Stocznia 07:24 07:25  
Gdynia Grabówek 07:28 07:28  
Gdynia Leszczynki 07:30 07:30  
Gdynia Chylonia 07:32 07:33  
Gdynia Cisowa 07:34    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |    x    | x x|   x| 
Sty     x    | x  |   x|    |x   | 
Lut  x  |   x|    |x   |  x |    | 
Mar  x  |   x|    |x   |  x |    x 
Kwi     |    |    |    x    |    | 
Maj  x  |    |    |    |    x    | 
Cze x   |    |    x    |xx  |   x| 
Lip     |x   |  x |    x    | x  | 
Sie   x |    x    |xx  |   x|    |x
Wrz     | x  |   x|    |x   |  x | 
Paź     x    | x  |   x|    |x   | 
Lis xx  |   x|    |x   |  x |    x 
Gru     | x  |   x|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.