DP
Pociągi/linie

Wybór

81190

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ilmenau   05:12 81190
Ilmenau Pörlitzer Höhe 05:14 05:14  
Ilmenau-Roda 05:17 05:17  
Elgersburg 05:20 05:22  
Geraberg 05:24 05:24  
Martinroda 05:27 05:27  
Plaue(Thür) 05:34 05:34  
Arnstadt Süd 05:40 05:40  
Arnstadt Hbf 05:42 05:50  
Haarhausen 05:53 05:53  
Sülzenbrücken 05:55 05:56  
Neudietendorf 05:59 05:59  
Erfurt-Bischleben 06:04 06:04  
Erfurt Hbf 06:10    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx  xxxxx   xxx 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxx  
Mar xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Maj  xxx xxxx  xxxxx  xxxx  xxxx
Cze x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Lip  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx        x     
Paź xx xx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xx 
Lis xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Gru   xxxxx                  
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Ilmenau-Roda --> Ilmenau-Roda)
przystanek na żądanie (Martinroda --> Martinroda)
tylko 2 kl. (Ilmenau --> Arnstadt Hbf)
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.