DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK88150

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kołobrzeg   07:31 TLK88150
Białogard 08:01 08:02  
Szczecinek 09:05 09:07  
Jastrowie 09:33 09:34  
Piła Główna 10:01 10:44 TLK82100
Wyrzysk Osiek 11:15 11:16  
Nakło nad Notecią 11:31 11:32  
Bydgoszcz Główna 11:58 12:03  
Bydgoszcz Leśna 12:08 12:09  
Bydgoszcz Wschód 12:13 12:14  
Solec Kujawski 12:24 12:25  
Toruń Główny 12:44 12:46  
Aleksandrów Kujawski 13:00 13:01  
Włocławek 13:27 13:28  
Kutno 14:11 14:14  
Łowicz Główny 14:45 14:46  
Sochaczew 15:08 15:09  
Warszawa Zachodnia 15:43 15:44  
Warszawa Centralna 15:48 15:55  
Warszawa Wschodnia 16:01 16:02  
Mińsk Mazowiecki 16:25 16:26  
Mrozy 16:37 16:38  
Siedlce 16:58 17:00  
Łuków 17:16 17:36  
Radzyń Podlaski 17:50 17:51  
Parczew 18:09 18:10  
Lubartów 18:29 18:30  
Lublin 18:54    
Dni kursowania:
kursuje 21., 22. Lip 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich (Piła Główna --> Lublin)
tylko 2 kl. (Kołobrzeg --> Piła Główna)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar (Piła Główna --> Lublin)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.