DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58323

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chojnice   07:55 R 58323
Moszczenica Pomorska 08:01 08:02  
Wierzchowo Człuchowskie 08:06 08:06  
Bukowo Człuchowskie 08:12 08:13  
Lipka Krajeńska 08:22 08:22  
Zakrzewo Złotowskie 08:30 08:31  
Złotów 08:37 08:38  
Krajenka 08:45 08:45  
Dolnik 08:49 08:49  
Skórka 08:54 08:54  
Piła Podlasie 09:00 09:01  
Piła Główna 09:07    
Dni kursowania:
kursuje 1. Kwi do 6. Maj 2018 Nd; także 11. Mar 2018, 3. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.