DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5330, Kierunek: Aarhus (Herning st --> Aarhus)
R 5441, Kierunek: Viborg st (Aarhus --> Viborg st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herning st   09:54 R 5330
Ikast st 10:03 10:04  
Silkeborg st 10:25 10:29  
Ry st 10:40 10:41  
Skanderborg st 10:50 10:51  
Hoerning st 10:57 10:57  
Viby Jylland st 11:04 11:04  
Aarhus 11:10 11:25 R 5441
Hinnerup st 11:39 11:40  
Hadsten st 11:46 11:47  
Langaa st 11:55 11:59  
Ulstrup st 12:05 12:05  
Bjerringbro st 12:11 12:12  
Roedkaersbro st 12:19 12:19  
Viborg st 12:29    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2017 do 20. Lip 2018 Pt; oprócz 30. Mar 2018, 27. Kwi 2018; także 26. Kwi 2018, 9. Maj 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Viby Jylland st --> Viby Jylland st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Herning st --> Langaa st, 4. Maj do 20. Lip 2018 Pt; także 15. Gru 2017, 9. Maj 2018)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Langaa st --> Ulstrup st, 15. Gru 2017)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Ulstrup st --> Viborg st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.