DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59800

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   04:19 SKM59800
Lębork Mosty 04:23 04:23  
Godętowo 04:28 04:28  
Bożepole Wielkie 04:34 04:34  
Strzebielino Morskie 04:38 04:38  
Luzino 04:42 04:42  
Gościcino Wejherowskie 04:47 04:47  
Wejherowo 04:51 04:52  
Wejherowo-Nanice 04:54 04:54  
Wejherowo Śmiechowo 04:56 04:56  
Reda Pieleszewo 04:59 04:59  
Reda 05:03 05:03  
Rumia 05:08 05:08  
Rumia Janowo 05:10 05:10  
Gdynia Cisowa 05:14 05:14  
Gdynia Chylonia 05:17 05:17  
Gdynia Leszczynki 05:19 05:19  
Gdynia Grabówek 05:21 05:21  
Gdynia Stocznia 05:24 05:24  
Gdynia Główna 05:26 05:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:34 05:34  
Gdynia Redłowo 05:37 05:37  
Gdynia Orłowo 05:39 05:39  
Sopot Kamienny Potok 05:42 05:42  
Sopot 05:46 05:46  
Sopot Wyścigi 05:48 05:48  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:50 05:50  
Gdańsk Oliwa SKM 05:52 05:52  
Gdańsk Przymorze 05:54 05:54  
Gdańsk Zaspa 05:57 05:57  
Gdańsk Wrzeszcz 06:00 06:00  
Gdańsk Politechnika 06:02 06:02  
Gdańsk Stocznia 06:04 06:04  
Gdańsk Główny 06:07 06:08  
Gdańsk Śródmieście 06:10    
Dni kursowania:
kursuje 22. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.