DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55438

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   17:38 R 55438
Gdynia Orłowo 17:42 17:43  
Sopot 17:46 17:47  
Gdańsk Oliwa 17:50 17:51  
Gdańsk Wrzeszcz 17:54 17:55  
Gdańsk Główny 18:00 18:02  
Gdańsk Orunia 18:05 18:06  
Pruszcz Gdański 18:12 18:12  
Pszczółki 18:19 18:20  
Tczew 18:27    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    |xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxxxxx xxxxx xx 
Maj xxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Cze x xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Paź xxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lis xx xxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.