DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77409

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Leszno   12:16 R 77409
Lipno Nowe 12:23 12:24  
Górka Duchowna 12:27 12:28  
Stare Bojanowo 12:32 12:33  
Przysieka Stara 12:37 12:38  
Kościan 12:43 12:43  
Oborzyska Stare 12:50 12:50  
Czempiń 12:55 12:56  
Iłowiec 13:00 13:01  
Drużyna Poznańska 13:04 13:04  
Mosina 13:08 13:08  
Puszczykówko 13:12 13:12  
Puszczykowo 13:15 13:15  
Luboń koło Poznania 13:20 13:20  
Poznań Dębiec 13:23 13:24  
Poznań Główny 13:29    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 9. Mar 2018 Pn - Pt; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.