DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58407

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   11:27 R 58407
Bydgoszcz Zachód 11:31 11:32  
Bydgoszcz Osowa Góra 11:35 11:36  
Pawłówek 11:40 11:41  
Zielonczyn 11:44 11:44  
Ślesin 11:50 11:50  
Nakło nad Notecią 11:58 11:59  
Anieliny 12:05 12:05  
Samostrzel 12:09 12:09  
Jadwiżyn 12:13 12:13  
Wyrzysk Osiek 12:18 12:19  
Krostkowo 12:23 12:24  
Białośliwie 12:29 12:29  
Miasteczko Krajeńskie 12:35 12:35  
Kaczory 12:42 12:43  
Piła Główna 12:52    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018; oprócz 19. do 24. Lis 2018, 26. Lis do 1. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.