DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 18805 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Züssow   05:08 RB 18805
Karlsburg 05:13 05:13  
Buddenhagen 05:18 05:18  
Hohendorf 05:22 05:22  
Wolgast 05:26 05:31  
Wolgast Hafen 05:33 05:34  
Wolgaster Fähre 05:35 05:36  
Bannemin-Mölschow 05:40 05:40  
Trassenheide 05:42 05:45  
Zinnowitz 05:48 05:50  
Zempin 05:54 05:55  
Koserow 05:59 06:00  
Kölpinsee 06:02 06:02  
Stubbenfelde 06:04 06:04  
Ückeritz 06:07    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. (Züssow --> )
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Züssow --> )
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Züssow --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.