DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Plochingen

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart-Vaihingen   11:25 S 1
Stuttgart-Österfeld 11:27 11:27  
Stuttgart Universität 11:29 11:29  
Stuttgart Schwabstr. 11:35 11:35  
Stuttgart Feuersee 11:36 11:37  
Stuttgart Stadtmitte 11:38 11:38  
Stuttgart Hbf (tief) 11:40 11:40  
Stuttgart-Bad Cannstatt 11:44 11:44  
Stuttgart Neckarpark 11:47 11:47  
Stuttgart-Untertürkheim 11:49 11:49  
Stuttgart-Obertürkheim 11:52 11:52  
Esslingen-Mettingen 11:54 11:54  
Esslingen(Neckar) 11:57 11:57  
Oberesslingen 11:59 11:59  
Esslingen-Zell 12:02 12:02  
Altbach 12:04 12:04  
Plochingen 12:07    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx   xxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxx  xxx
Cze   xxxxx        xxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.