DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96301

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Wrzeszcz   06:36 SKM96301
Gdańsk Strzyża 06:39 06:39  
Gdańsk Niedźwiednik 06:42 06:42  
Gdańsk Brętowo 06:45 06:45  
Gdańsk Jasień 06:48 06:49  
Gdańsk Kiełpinek 06:51 06:51  
Gdańsk Matarnia 06:55 06:55  
Gdańsk Port Lotniczy 06:59 06:59  
Gdańsk Rębiechowo 07:00 07:01  
Gdańsk Osowa 07:06 07:06  
Gdynia Karwiny 07:12 07:12  
Gdynia Stadion 07:18 07:18  
Gdynia Główna 07:23    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx  x| xx |x
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxx | 
Mar x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj  x  |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|x  xxxxx | 
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx| xxx|x  xxxxx |xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Połączenie z lotniskiem
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.