DP
Pociągi/linie

Wybór

RE 4022 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rotterdam Centraal   07:55 RE 4022
Rotterdam Noord 08:00 08:00  
Rotterdam Alexander 08:05 08:05  
Capelle Schollevaar 08:08 08:08  
Nieuwerkerk a. d. Ijssel 08:11 08:11  
Gouda 08:18 08:19  
Gouda Goverwelle 08:22 08:22  
Woerden 08:30 08:32  
Breukelen 08:41 08:41  
Abcoude 08:48 08:48  
Amsterdam Holendrecht 08:51 08:51  
Amsterdam Bijlmer ArenA 08:54 08:56  
Duivendrecht 08:58 08:58  
Amsterdam Amstel 09:02 09:02  
Amsterdam Muiderpoort 09:05 09:05  
Amsterdam Centraal 09:11 09:13  
Amsterdam Sloterdijk 09:18 09:18  
Zaandam 09:25 09:25  
Koog aan de Zaan 09:28 09:28  
Zaandijk Zaanse Schans 09:31 09:31  
Wormerveer 09:34 09:34  
Krommenie-Assendelft 09:38 09:38  
Uitgeest 09:42    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.