DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 17.02.17 Kierunek: Gänserndorf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wien Meidling   07:36 S 1
Wien Matzleinsdorfer Platz 07:38 07:39  
Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) 07:41 07:42  
Wien Quartier Belvedere 07:43 07:43  
Wien Rennweg 07:46 07:47  
Wien Mitte 07:49 07:50  
Wien Praterstern 07:53 07:54  
Wien Traisengasse 07:56 07:56  
Wien Handelskai (Bahnsteige 1-2) 07:57 07:58  
Wien Floridsdorf 08:01 08:02  
Wien Siemensstraße 08:05 08:05  
Wien Leopoldau 08:08 08:09  
Wien Süßenbrunn 08:12 08:13  
Deutsch Wagram 08:17 08:18  
Helmahof 08:20 08:21  
Strasshof 08:23 08:24  
Silberwald 08:27 08:28  
Gänserndorf 08:32    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.