DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK81170 POSEJDON

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   19:33 TLK81170 POSEJDON
Szczecin Dąbie 19:50 19:51  
Goleniów 20:13 20:17  
Nowogard 20:42 20:43  
Płoty 21:05 21:06  
Gryfice 21:20 21:21  
Trzebiatów 21:39 21:40  
Kołobrzeg 22:07 22:27  
Ustronie Morskie 22:39 22:40  
Koszalin 23:06 23:08  
Sławno 23:32 23:33  
Słupsk 23:50 23:52  
Lębork 00:28 00:29  
Wejherowo 00:52 00:53  
Rumia 01:03 01:04  
Gdynia Główna 01:14 02:10  
Sopot 02:17 02:18  
Gdańsk Oliwa 02:22 02:23  
Gdańsk Wrzeszcz 02:26 02:27  
Gdańsk Główny 02:32 02:35  
Tczew 02:54 02:55  
Malbork 03:08 03:09  
Elbląg 03:27 03:28  
Pasłęk 03:43 03:44  
Morąg 04:05 04:06  
Olsztyn Zachodni 04:40 04:41  
Olsztyn Główny 04:44 05:14  
Korsze 06:08 06:09  
Kętrzyn 06:35 06:36  
Giżycko 07:00 07:01  
Wydminy 07:17 07:27  
Stare Juchy 07:36 07:48  
Ełk 08:03 08:15  
Grajewo 08:29 08:30  
Osowiec 08:47 08:48  
Mońki 08:58 08:59  
Białystok 09:39    
Dni kursowania:
kursuje 28. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl. (Szczecin Główny --> Kołobrzeg)
tylko 2 kl. (Gdynia Główna --> Białystok)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
wagon sypialny (Szczecin Główny --> Gdynia Główna)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.