DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK54100 ARTUS

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   09:06 TLK54100 ARTUS
Sopot 09:14 09:15  
Gdańsk Oliwa 09:19 09:20  
Gdańsk Wrzeszcz 09:24 09:25  
Gdańsk Główny 09:30 09:35  
Tczew 09:56 09:57  
Laskowice Pomorskie 10:47 10:48  
Bydgoszcz Główna 11:23 11:26  
Inowrocław 12:03 12:04  
Mogilno 12:22 12:23  
Gniezno 12:40 12:45  
Poznań Główny 13:16 13:20  
Kościan 13:47 13:53  
Leszno 14:18 14:19  
Rawicz 14:42 14:43  
Żmigród 14:54 14:55  
Oborniki Śląskie 15:08 15:09  
Wrocław Mikołajów 15:23 15:24  
Wrocław Główny 15:30 15:43  
Oława 16:00 16:01  
Brzeg 16:10 16:11  
Opole Główne 16:36 16:39  
Strzelce Opolskie 17:02 17:03  
Gliwice 17:28 17:29  
Zabrze 17:37 17:38  
Katowice 17:53 18:13  
Tychy 18:26 18:27  
Pszczyna 18:39 18:40  
Czechowice-Dziedzice 18:47 18:48  
Bielsko-Biała Główna 19:00    
Dni kursowania:
kursuje 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.