DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40855

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   06:36 KS 40855
Katowice Załęże 06:39 06:40  
Chorzów Batory 06:43 06:43  
Świętochłowice 06:45 06:46  
Ruda Chebzie 06:49 06:49  
Ruda Śląska 06:52 06:52  
Zabrze 06:56 06:57  
Gliwice 07:04    
Dni kursowania:
kursuje 9. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.