DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95817 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   23:22 SKM95817 L3
Gościcino Wejherowskie 23:27 23:27  
Luzino 23:32 23:32  
Strzebielino Morskie 23:37 23:37  
Bożepole Wielkie 23:41 23:41  
Godętowo 23:46 23:46  
Lębork Mosty 23:51 23:51  
Lębork 23:55    
Dni kursowania:
kursuje 18., 19. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.