DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77722 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   19:42 R 77722
Poznań Dębiec 19:46 19:47  
Luboń koło Poznania 19:49 19:50  
Puszczykowo 19:54 19:55  
Puszczykówko 19:57 19:58  
Mosina 20:01 20:01  
Drużyna Poznańska 20:05 20:05  
Iłowiec 20:08 20:09  
Czempiń 20:13 20:14  
Oborzyska Stare 20:18 20:18  
Kościan 20:23 20:24  
Przysieka Stara 20:28 20:29  
Stare Bojanowo 20:33 20:34  
Górka Duchowna 20:38 20:38  
Lipno Nowe 20:42 20:42  
Leszno 20:51    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.