DP
Pociągi/linie

Wybór

R 64547 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wrocław Główny   12:35 R 64547  
Wrocław Mikołajów 12:40 12:40 R 64546 I/3
Wrocław Nadodrze 12:45 12:45   II/2
Wrocław Sołtysowice 12:50 12:50   II/2
Wrocław Psie Pole 12:53 12:54   I/2
Długołęka 12:59 12:59   II/2
Borowa Oleśnicka 13:04 13:04   II/2
Oleśnica 13:11 13:12   IV/2
Solniki Wielkie 13:21 13:22   II/1
Bierutów 13:29 13:30   I/2
Wilków Namysłowski 13:38 13:39   II/2
Namysłów 13:44 13:44   II/2
Gręboszów 13:50 13:50   I/2
Domaszowice 13:56 13:57   I/2
Wierzbica Górna 14:03 14:04   II/2
Wołczyn 14:09 14:09   II/2
Smardy 14:17 14:17   II/2
Kluczbork 14:23 14:35   II/2
Bąków 14:41 14:42   II/2
Stare Olesno 14:47 14:47   I/2
Olesno Śląskie 14:52 14:52   I/2
Sowczyce 14:57 14:58   II/2
Sieraków 15:04 15:05   I/2
Ciasna 15:09 15:10   II/2
Lubliniec 15:18     I/2
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.