DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32484

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Brühl   21:06 RB 32484
Hürth-Kalscheuren 21:10 21:10  
Köln Süd 21:14 21:15  
Köln West 21:17 21:18  
Köln Hbf 21:23 21:25  
Köln Messe/Deutz 21:28 21:29  
Köln-Mülheim 21:32 21:33  
Leverkusen-Schlebusch 21:38 21:39  
Opladen 21:42 21:42  
Leichlingen 21:45    
Dni kursowania:
kursuje 15., 16. Gru 2018
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.