DP
Pociągi/linie

Wybór

81190

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ilmenau   05:12 81190
Ilmenau Pörlitzer Höhe 05:14 05:14  
Ilmenau-Roda 05:17 05:17  
Elgersburg 05:20 05:22  
Geraberg 05:24 05:24  
Martinroda 05:27 05:27  
Plaue(Thür) 05:34 05:34  
Arnstadt Süd 05:40 05:40  
Arnstadt Hbf 05:42 05:43  
Haarhausen 05:47 05:47  
Sülzenbrücken 05:49 05:49  
Neudietendorf 05:53 05:53  
Erfurt-Bischleben 05:58 05:58  
Erfurt Hbf 06:05    
Dni kursowania:
kursuje 17. do 28. Wrz 2018 Pn - Pt; oprócz 25. Wrz 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Ilmenau-Roda --> Ilmenau-Roda)
przystanek na żądanie (Martinroda --> Martinroda)
tylko 2 kl. (Ilmenau --> Arnstadt Hbf)
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.