DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55573

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Główny   22:30 R 55573
Toruń Miasto 22:33 22:33  
Toruń Wschodni 22:36 22:37  
Papowo Toruńskie 22:42 22:42  
Turzno 22:46 22:46  
Kamionki Jezioro 22:51 22:51  
Rychnowo Wielkie 22:54 22:54  
Kowalewo Pomorskie 23:00 23:00  
Zieleń 23:05 23:06  
Wąbrzeźno 23:11 23:12  
Książki 23:19 23:20  
Jabłonowo Pomorskie 23:29    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    | xxxxx  xxxx  |xx  | 
Kwi  xxxxx xxxx   |xxxxx xxxxxx x| 
Maj x xx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx|x
Cze x xxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.