DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5321, Kierunek: Herning st (Aarhus --> Herning st)
R 5323, Kierunek: Skjern st (Herning st --> Skjern st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Aarhus   08:00 R 5321
Viby Jylland st 08:04 08:05  
Hoerning st 08:11 08:11  
Skanderborg st 08:18 08:20  
Alken st(DK) 08:24 08:24  
Ry st 08:30 08:30  
Laven st 08:35 08:37  
Svejbaek st 08:41 08:41  
Silkeborg st 08:47 08:49  
Engesvang st 09:00 09:01  
Bording st 09:06 09:09  
Ikast st 09:15 09:19  
Hammerum st 09:24 09:24  
Birk Centerpark st 09:27 09:27  
Herning st 09:31 09:38 R 5323
Herning Messecenter st 09:40 09:41  
Studsgaard st 09:44 09:45  
Kibaek st 09:51 09:51  
Troldhede st 09:58 09:59  
Borris st 10:04 10:05  
Skjern st 10:13    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxx    x 
Maj xxxx| xxx|x  xxxxx | xxxx  xxxx
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Viby Jylland st --> Viby Jylland st)
przystanek na żądanie (Alken st(DK) --> Alken st(DK))
przystanek na żądanie (Birk Centerpark st --> Birk Centerpark st)
przystanek na żądanie (Herning Messecenter st --> Herning Messecenter st)
przystanek na żądanie (Studsgaard st --> Studsgaard st)
przystanek na żądanie (Troldhede st --> Troldhede st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Aarhus --> Engesvang st, 27. Lip do 7. Gru 2018 Pn - Pt; także 11. do 15. Gru 2017)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Engesvang st --> Skjern st, 30. Kwi do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 10., 21. Maj 2018; także 11. do 15. Gru 2017)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.