DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5181, Kierunek: Skjern st (Esbjerg st --> Skjern st)
R 5281, Kierunek: Struer st (Skjern st --> Struer st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Esbjerg st   19:36 R 5181
Spangsbjerg st 19:39 19:39  
Gjesing st 19:41 19:42  
Guldager st 19:45 19:45  
Varde Kaserne st 19:52 19:52  
Varde st 19:54 20:00  
Varde Nord st 20:02 20:03  
Sig st(DK) 20:08 20:08  
Tistrup st 20:13 20:13  
Gaarde st(DK) 20:18 20:18  
Oelgod st 20:23 20:23  
Tarm st 20:32 20:33  
Skjern st 20:37 20:56 R 5281
Lem st 21:04 21:04  
Ringkoebing st 21:14 21:15  
Hee st 21:20 21:20  
Tim st 21:25 21:25  
Ulfborg st 21:32 21:34  
Vemb st 21:40 21:41  
Bur st 21:46 21:46  
Holstebro st 21:56 21:57  
Hjerm st 22:03 22:03  
Struer st 22:10    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2017 do 20. Lip 2018 Pt; oprócz 30. Mar 2018, 27. Kwi 2018; także 26. Kwi 2018, 9. Maj 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Varde Nord st --> Varde Nord st)
przystanek na żądanie (Sig st(DK) --> Sig st(DK))
przystanek na żądanie (Gaarde st(DK) --> Gaarde st(DK))
przystanek na żądanie (Hee st --> Hee st)
przystanek na żądanie (Tim st --> Tim st)
przystanek na żądanie (Bur st --> Bur st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( 4. Maj do 20. Lip 2018 Pt; także 15. Gru 2017, 9. Maj 2018)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.