DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88724 DZIWNA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   07:52 R 88724 DZIWNA
Szczecin Port Centralny 07:55 07:55  
Szczecin Zdroje 08:03 08:03  
Szczecin Dąbie 08:06 08:06 R 88725 DZIWNA
Szczecin Załom 08:13 08:14  
Kliniska 08:18 08:19  
Goleniów 08:28 08:38  
Białuń 08:42 08:42  
Łoźnica 08:48 08:49  
Rokita 08:56 08:57  
Wysoka Kamieńska 09:01 09:02  
Parłówko 09:06 09:06  
Troszyn 09:08 09:09  
Recław 09:12 09:13  
Wolin 09:16 09:17  
Mokrzyca Wielka 09:20 09:21  
Ładzin 09:24 09:24  
Warnowo 09:27 09:27  
Międzyzdroje 09:33 09:34  
Lubiewo 09:38 09:38  
Świnoujście Przytór 09:42 09:43  
Świnoujście Warszów 09:46 09:46  
Świnoujście 09:49    
Dni kursowania:
kursuje 1. do 9. Paź 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.