DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95815 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   20:30 SKM95815 L3
Gdańsk Główny 20:32 20:33  
Gdańsk Stocznia 20:35 20:35  
Gdańsk Politechnika 20:37 20:37  
Gdańsk Wrzeszcz 20:39 20:40  
Gdańsk Zaspa 20:42 20:42  
Gdańsk Przymorze 20:45 20:45  
Gdańsk Oliwa SKM 20:47 20:47  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:49 20:49  
Sopot Wyścigi 20:51 20:51  
Sopot 20:54 20:54  
Sopot Kamienny Potok 20:56 20:57  
Gdynia Orłowo 20:59 21:00  
Gdynia Redłowo 21:02 21:02  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 21:04 21:05  
Gdynia Główna 21:07 21:08  
Gdynia Stocznia 21:09 21:10  
Gdynia Grabówek 21:13 21:13  
Gdynia Leszczynki 21:15 21:15  
Gdynia Chylonia 21:17 21:18  
Gdynia Cisowa 21:19 21:19  
Rumia Janowo 21:23 21:24  
Rumia 21:26 21:27  
Reda 21:31 21:32  
Reda Pieleszewo 21:34 21:35  
Wejherowo Śmiechowo 21:37 21:38  
Wejherowo-Nanice 21:40 21:40  
Wejherowo 21:42 21:43  
Gościcino Wejherowskie 21:47 21:48  
Luzino 21:52 21:53  
Strzebielino Morskie 21:56 21:57  
Bożepole Wielkie 22:00 22:06  
Godętowo 22:11 22:12  
Lębork Mosty 22:16 22:16  
Lębork 22:20    
Dni kursowania:
kursuje 6. Kwi 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.