DP
Pociągi/linie

Wybór

D 873 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Keszthely   15:34 D 873
Balatonszentgyörgy 15:45 16:02 D 843
Balatonbereny 16:05 16:05  
Balatonmariafürdö 16:09 16:10  
Balatonfenyves 16:16 16:17  
Fonyod 16:22 16:24  
Balatonboglar 16:29 16:30  
Balatonlelle 16:33 16:34  
Balatonszemes 16:39 16:40  
Balatonszarszo 16:43 16:44  
Balatonföldvar 16:48 16:49  
Zamardi 16:53 16:54  
Siofok 17:01 17:03  
Lepseny 17:16 17:17  
Szekesfehervar 17:36 17:37  
Kelenföld 18:16 18:17  
Budapest-Déli 18:24    

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.