DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 22995 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bad Urach   20:30 RB 22995
Bad Urach Ermstalklinik 20:31 20:31  
Bad Urach Wasserfall 20:33 20:33  
Dettingen Gsaidt 20:35 20:35  
Dettingen Freibad 20:37 20:37  
Dettingen-Mitte 20:38 20:39  
Dettingen Lehen 20:40 20:40  
Metzingen-Neuhausen 20:42 20:42  
Metzingen(Württ) 20:45 20:49  
Reutlingen Hbf 20:56 20:57  
Reutlingen West 20:58 20:58  
Reutlingen-Betzingen 21:00 21:01  
Wannweil 21:03 21:04  
Kirchentellinsfurt 21:06 21:07  
Tübingen-Lustnau 21:10 21:10  
Tübingen Hbf 21:14    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. (Bad Urach --> )
przystanek na żądanie (Bad Urach Ermstalklinik --> Bad Urach Ermstalklinik)
przystanek na żądanie (Dettingen Gsaidt --> Dettingen Gsaidt)
przystanek na żądanie (Dettingen Freibad --> Dettingen Freibad)
przystanek na żądanie (Dettingen Lehen --> Dettingen Lehen)
przystanek na żądanie (Metzingen-Neuhausen --> Metzingen-Neuhausen)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Bad Urach --> )
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Bad Urach --> )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.