DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95813 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   18:00 SKM95813 L3
Gdańsk Główny 18:02 18:03  
Gdańsk Stocznia 18:05 18:05  
Gdańsk Politechnika 18:07 18:07  
Gdańsk Wrzeszcz 18:10 18:10  
Gdańsk Zaspa 18:12 18:12  
Gdańsk Przymorze 18:15 18:15  
Gdańsk Oliwa SKM 18:19 18:19  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 18:21 18:21  
Sopot Wyścigi 18:23 18:23  
Sopot 18:26 18:26  
Sopot Kamienny Potok 18:28 18:28  
Gdynia Orłowo 18:31 18:31  
Gdynia Redłowo 18:34 18:34  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 18:37 18:37  
Gdynia Główna 18:39 18:40  
Gdynia Stocznia 18:42 18:42  
Gdynia Grabówek 18:45 18:45  
Gdynia Leszczynki 18:47 18:47  
Gdynia Chylonia 18:50 18:50  
Gdynia Cisowa 18:51 18:51  
Rumia Janowo 18:56 18:56  
Rumia 18:59 18:59  
Reda 19:03 19:03  
Reda Pieleszewo 19:06 19:06  
Wejherowo Śmiechowo 19:09 19:09  
Wejherowo-Nanice 19:12 19:12  
Wejherowo 19:15 19:16  
Gościcino Wejherowskie 19:20 19:20  
Luzino 19:26 19:26  
Strzebielino Morskie 19:30 19:30  
Bożepole Wielkie 19:34 19:34  
Godętowo 19:40 19:40  
Lębork Mosty 19:44 19:44  
Lębork 19:48    
Dni kursowania:
kursuje 18., 25. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.