DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 17.02.17 Kierunek: S11 Ittersbach

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld   10:32 S 11
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 10:33 10:33  
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 10:34 10:34  
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 10:36 10:36  
Haus Bethlehem, Karlsruhe 10:39 10:39  
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 10:40 10:40  
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 10:41 10:41  
Knielinger Allee, Karlsruhe 10:43 10:43  
Städt. Klinikum/Moltkestraße, Karlsruhe 10:44 10:44  
Yorckstraße, Karlsruhe 10:46 10:46  
Karlsruhe Mühlburger Tor 10:48 10:48  
Europapl./PostGalerie (Kaiserstr), Karlsruhe 10:51 10:51  
Herrenstraße, Karlsruhe 10:53 10:53  
Karlsruhe Marktplatz (Kaiserstraße) 10:55 10:55  
Kronenplatz (Kaiserstr.), Karlsruhe 10:57 10:57  
Kronenplatz (Fritz-Erler-Str.), Karlsruhe 10:58 10:58  
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 11:00 11:00  
Werderstraße, Karlsruhe 11:02 11:02  
Tivoli, Karlsruhe 11:03 11:03  
Poststraße, Karlsruhe 11:05 11:05  
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 11:06 11:07  
Karlsruhe Albtalbf 11:08 11:08  
Dammerstock, Karlsruhe 11:10 11:10  
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 11:11 11:11  
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 11:13 11:13  
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 11:14 11:14  
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 11:15 11:15  
Neuwiesenreben, Ettlingen 11:17 11:17  
Wasen, Ettlingen 11:19 11:19  
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 11:20 11:20  
Ettlingen Stadt 11:21 11:23  
Albgaubad, Ettlingen 11:24 11:24  
Spinnerei, Ettlingen 11:26 11:26  
Busenbach 11:27 11:28  
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 11:30 11:30  
Reichenbach(b. Ettlingen) 11:32 11:32  
Langensteinbach Schießhüttenäcker (S), Karlsbad 11:34 11:34  
Langensteinbach Bahnhof 11:35 11:35  
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 11:36 11:36  
Spielberg 11:40 11:40  
Ittersbach Industrie, Karlsbad 11:43 11:43  
Ittersbach Bahnhof 11:45 11:45  
Ittersbach Rathaus 11:47    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
AVG Karlsruhe
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Bilety DB-NE są ważne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.