DP
Pociągi/linie

Wybór

S 11 17.02.17 Kierunek: S11 Ittersbach

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Karlsruhe-Neureut K.   06:32 S 11
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 06:33 06:33  
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 06:34 06:34  
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 06:36 06:36  
Haus Bethlehem, Karlsruhe 06:39 06:39  
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 06:40 06:40  
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 06:41 06:41  
Knielinger Allee, Karlsruhe 06:43 06:43  
Städt. Klinikum/Moltkestraße, Karlsruhe 06:44 06:44  
Yorckstraße, Karlsruhe 06:46 06:46  
Karlsruhe Mühlb. Tor 06:48 06:48  
Europapl./PostGalerie (Kaiserstr), Karlsruhe 06:51 06:51  
Herrenstraße, Karlsruhe 06:53 06:53  
Karlsruhe Marktplatz (Kaiserstraße) 06:55 06:55  
Kronenplatz (Kaiserstr.), Karlsruhe 06:57 06:57  
Kronenplatz (Fritz-Erler-Str.), Karlsruhe 06:58 06:58  
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 07:00 07:00  
Werderstraße, Karlsruhe 07:02 07:02  
Tivoli, Karlsruhe 07:03 07:03  
Poststraße, Karlsruhe 07:05 07:05  
Karlsruhe Bfs-Vorpl. 07:06 07:07  
Karlsruhe Albtalbf 07:08 07:08  
Dammerstock, Karlsruhe 07:10 07:10  
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 07:11 07:11  
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 07:13 07:13  
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 07:14 07:14  
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 07:15 07:15  
Neuwiesenreben, Ettlingen 07:17 07:17  
Wasen, Ettlingen 07:19 07:19  
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 07:20 07:20  
Ettlingen Stadt 07:21 07:23  
Albgaubad, Ettlingen 07:24 07:24  
Spinnerei, Ettlingen 07:26 07:26  
Busenbach 07:27 07:28  
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 07:30 07:30  
Reichenbach b Ettlng 07:32 07:32  
Langensteinbach Schießhüttenäcker (S), Karlsbad 07:34 07:34  
Langensteinbach 07:35 07:35  
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 07:36 07:36  
Spielberg 07:40 07:40  
Ittersbach Industrie, Karlsbad 07:43 07:43  
Ittersbach Bahnhof 07:45 07:45  
Ittersbach Rathaus 07:47    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
AVG Karlsruhe
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Bilety DB-NE są ważne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.03.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.