DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 610

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   09:28 ICE 610
München-Pasing   09:36  
Augsburg Hbf 10:00 10:03  
Ulm Hbf 10:47 10:50  
Stuttgart Hbf 11:45 11:51  
Mannheim Hbf 12:28 12:36  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 13:06 13:09  
Siegburg/Bonn 13:46 13:47  
Köln Hbf 14:08 14:14  
Düsseldorf Hbf 14:46 14:48  
Duisburg Hbf 15:00 15:02  
Essen Hbf 15:13 15:17  
Bochum Hbf 15:27 15:29  
Dortmund Hbf 15:42    
Dni kursowania:
kursuje 8. Lip 2018
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Frankfurt(M) Flughafen Fernbf --> Köln Hbf)
restauracja pokładowa
przedział konferencyjny (München Hbf --> Siegburg/Bonn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.