DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99366

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   21:09 SKW99366
Józefów 21:12 21:12  
Michalin 21:14 21:15  
Warszawa Falenica 21:20 21:20  
Warszawa Miedzeszyn 21:22 21:23  
Warszawa Radość 21:25 21:25  
Warszawa Międzylesie 21:28 21:28  
Warszawa Anin 21:30 21:30  
Warszawa Wawer 21:32 21:33  
Warszawa Gocławek 21:35 21:35  
Warszawa Olszynka Grochowska 21:38 21:38  
Warszawa Wschodnia 21:42 21:43  
Warszawa Stadion 21:45 21:46  
Warszawa Powiśle 21:48    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 18. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.