DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95799

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   19:20 SKM95799
Gdańsk Główny 19:22 19:23  
Gdańsk Stocznia 19:25 19:25  
Gdańsk Politechnika 19:27 19:27  
Gdańsk Wrzeszcz 19:29 19:30  
Gdańsk Zaspa 19:32 19:32  
Gdańsk Przymorze 19:35 19:35  
Gdańsk Oliwa SKM 19:37 19:37  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 19:39 19:39  
Sopot Wyścigi 19:41 19:41  
Sopot 19:43 19:44  
Sopot Kamienny Potok 19:46 19:46  
Gdynia Orłowo 19:49 19:49  
Gdynia Redłowo 19:51 19:52  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 19:54 19:55  
Gdynia Główna 19:57 19:58  
Gdynia Stocznia 19:59 20:00  
Gdynia Grabówek 20:02 20:03  
Gdynia Leszczynki 20:04 20:05  
Gdynia Chylonia 20:06 20:07  
Gdynia Cisowa 20:08 20:09  
Rumia Janowo 20:13 20:13  
Rumia 20:15 20:18  
Reda 20:22 20:22  
Reda Pieleszewo 20:25 20:25  
Wejherowo Śmiechowo 20:28 20:28  
Wejherowo-Nanice 20:30 20:31  
Wejherowo 20:34    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.