DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80251 INA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   12:00 R 80251 INA
Reblino 12:05 12:06  
Sycewice 12:09 12:10  
Wrześnica 12:13 12:14  
Sławno 12:20 12:20  
Karwice 12:26 12:26  
Wiekowo 12:33 12:33  
Skibno 12:38 12:39  
Koszalin 12:46 12:48  
Dunowo 12:54 12:54  
Nosówko 12:57 13:05  
Kościernica 13:08 13:09  
Białogard 13:14 13:19  
Czarnowęsy Pomorskie 13:24 13:25  
Rąbino 13:30 13:31  
Nielep 13:35 13:36  
Świdwin 13:41 13:42  
Klępnica 13:49 13:49  
Worowo 13:52 13:53  
Łobez 13:57 13:58  
Lesięcin 14:03 14:03  
Runowo Pomorskie 14:07 14:07  
Cieszyno Łobeskie 14:11 14:12  
Chociwel 14:19 14:20  
Lisowo 14:23 14:24  
Trąbki 14:28 14:29  
Gogolewo 14:32 14:33  
Ulikowo 14:37 14:38  
Stargard 14:44 14:45  
Grzędzice Stargardzkie 14:49 14:49  
Miedwiecko 14:52 14:53  
Reptowo 14:56 14:57  
Szczecin Zdunowo 15:01 15:01  
Szczecin Dąbie 15:06 15:06  
Szczecin Zdroje 15:09 15:09  
Szczecin Port Centralny 15:16 15:17  
Szczecin Główny 15:21    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxxxxxxxxxxx| xxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | 
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    |    | 
Lis     |    |    |x  xx    |xxxxx
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.