DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43800

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Mikołów   05:04 R 43800
Mikołów Jamna 05:07 05:08  
Katowice Piotrowice 05:12 05:12  
Katowice Ligota 05:15 05:16  
Katowice Brynów 05:18 05:19  
Katowice 05:23 05:33  
Katowice Zawodzie 05:36 05:37  
Katowice Szopienice Południowe 05:39 05:40  
Mysłowice 05:46 05:47  
Jaworzno Szczakowa 06:01 06:03 R 43801
Jaworzno Ciężkowice 06:10 06:10  
Balin 06:17 06:18  
Trzebinia 06:30 06:30  
Dulowa 06:39 06:40  
Wola Filipowska 06:46 06:47  
Krzeszowice 06:53 06:55  
Rudawa 07:01 07:02  
Zabierzów 07:06 07:07  
Kraków Business Park 07:09 07:09  
Kraków Mydlniki Wapiennik 07:11 07:12  
Kraków Mydlniki 07:14 07:15  
Kraków Łobzów 07:22 07:24  
Kraków Główny 07:30 07:54  
Kraków Zabłocie 07:59 07:59  
Kraków Płaszów 08:03 08:03  
Kraków Prokocim 08:06 08:07  
Kraków Bieżanów 08:10 08:11  
Kokotów 08:15 08:15  
Węgrzce Wielkie 08:19 08:19  
Podłęże 08:25 08:25  
Staniątki 08:28 08:28  
Szarów 08:31 08:31  
Kłaj 08:34 08:34  
Stanisławice 08:37 08:38  
Cikowice 08:39 08:40  
Bochnia 08:43 08:43  
Rzezawa 08:47 08:48  
Jasień Brzeski 08:50 08:51  
Brzesko Okocim 08:54 08:54  
Sterkowiec 08:58 08:58  
Biadoliny 09:01 09:02  
Bogumiłowice 09:08 09:08  
Tarnów Mościce 09:12 09:13  
Tarnów 09:16 09:16  
Wola Rzędzińska 09:21 09:22  
Wałki 09:25 09:26  
Czarna Tarnowska 09:31 09:31  
Grabiny 09:36 09:36  
Dębica 09:40 09:41  
Dębica Wschodnia 09:43 09:44  
Lubzina 09:48 09:48  
Ropczyce 09:51 09:52  
Ropczyce Witkowice 09:54 09:55  
Sędziszów Małopolski 09:58 09:59  
Będziemyśl 10:03 10:04  
Trzciana 10:07 10:08  
Świlcza 10:11 10:11  
Rudna Wielka 10:14 10:14  
Rzeszów Główny 10:23    
Dni kursowania:
kursuje 23. Mar do 18. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.