DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77475

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zielona Góra   22:05 R 77475
Buchałów 22:15 22:16  
Letnica 22:21 22:22  
Koźla Kożuchowska 22:24 22:25  
Bogaczów 22:30 22:30  
Nowogród Bobrzański 22:34 22:34  
Nowogród Osiedle 22:37 22:38  
Bieniów 22:48 22:48  
Lubanice 22:53 22:54  
Żary 23:03 23:03 R 77474
Żagań 23:15    
Dni kursowania:
kursuje 2. Wrz do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.