DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69705 17.05.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Wojnów   07:21 KD 69705
Wrocław Swojczyce 07:26 07:26  
Wrocław Kowale 07:30 07:30  
Wrocław Sołtysowice 07:34 07:34  
Wrocław Nadodrze 07:39 07:39  
Wrocław Mikołajów 07:45 07:45  
Wrocław Główny 07:50 08:11  
Wrocław Brochów 08:16 08:16  
Siechnice 08:21 08:21  
Zakrzów Kotowice 08:26 08:26  
Czernica Wrocławska 08:30 08:30  
Jelcz Miłoszyce 08:34 08:34  
Jelcz-Laskowice 08:40    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.