DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90613 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Działdowo   05:49 R 90613 III/4
Krasnołąka 05:55 05:56   I/1
Zakrzów-Sarnowo 05:59 06:00   I/1
Kozłowo 06:03 06:04   I/1
Nidzica 06:12 06:17   II/2
Dobrzyń 06:24 06:25   I/1
Bujaki 06:28 06:29   I/1
Waplewo 06:33 06:34   I/1
Olsztynek 06:42 06:43   BUS/
Gryźliny 06:47 06:47   BUS/
Stawiguda 06:52 06:52   BUS/
Gągławki 06:56 06:57   BUS/
Bartąg 07:00 07:01   BUS/
Olsztyn Zachodni 07:07 07:08    
Olsztyn Główny 07:13      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.