DP
Pociągi/linie

Wybór

R 34609 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kraków Główny   12:48 R 34609 II/3
Kraków Zabłocie 12:51 12:52   I/1
Kraków Podgórze 12:53 12:54   I/1
Kraków Łagiewniki 12:58 12:58   I/1
Kraków Sanktuarium 13:00 13:00   I/1
Kraków Swoszowice 13:02 13:03   I/1
Kraków Sidzina 13:07 13:07   I/1
Skawina 13:11 13:12   II/1
Rzozów 13:16 13:16    
Radziszów 13:19 13:20    
Wola Radziszowska 13:24 13:24    
Podolany 13:26 13:26    
Leńcze 13:29 13:29    
Przytkowice 13:33 13:34    
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 13:38 13:45    
Kalwaria Zebrzydowska 13:47 13:47    
Barwałd Górny 13:52 13:53    
Barwałd Średni 13:55 13:56    
Klecza Górna 14:00 14:00    
Klecza Dolna 14:04 14:05    
Wadowice 14:10 14:10    
Chocznia 14:17 14:18    
Chocznia Górna 14:21 14:21    
Inwałd 14:28 14:29    
Andrychów 14:34 14:35    
Andrychów Górnica 14:40 14:41    
Bulowice 14:46 14:47    
Zamek Bulowicki 14:50 14:51    
Kęty 14:56 15:07    
Kęty Podlesie 15:10 15:10    
Kozy Zagroda 15:17 15:18    
Kozy 15:22 15:23    
Krzemionki 15:26 15:27    
Bielsko-Biała Wschód 15:36 15:37    
Bielsko-Biała Główna 15:40      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.