DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 2372

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Karlsruhe Hbf   11:10 IC 2372
Bruchsal 11:22 11:23  
Wiesloch-Walldorf 11:33 11:34  
Heidelberg Hbf 11:44 11:46  
Weinheim(Bergstr) 11:59 12:00  
Bensheim 12:08 12:09  
Darmstadt Hbf 12:22 12:24  
Frankfurt(Main)West 12:53 12:55  
Friedberg(Hess) 13:15 13:17  
Gießen 13:33 13:34  
Marburg(Lahn) 13:49 13:50  
Stadtallendorf 14:03 14:05  
Treysa 14:16 14:17  
Kassel-Wilhelmshöhe 14:53 14:55  
Göttingen 15:15 15:17  
Hannover Hbf 15:56 15:59  
Celle 16:17 16:18  
Uelzen 16:40 16:42  
Bad Bevensen 16:49 16:51  
Lüneburg 17:01 17:03  
Hamburg-Harburg 17:21 17:23  
Hamburg Hbf 17:32 17:42  
Schwerin Hbf 18:35 18:37  
Bad Kleinen 18:49 18:51  
Bützow 19:12 19:14  
Rostock Hbf 19:33 19:38 IC 2372
Ribnitz-Damgarten West 19:58 20:00  
Velgast 20:14 20:16  
Stralsund Hbf 20:28 20:30 IC 2372
Greifswald 20:49    
Dni kursowania:
kursuje 8., 9. Wrz 2018 (Karlsruhe Hbf --> Heidelberg Hbf) kursuje 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018 (Heidelberg Hbf --> Stralsund Hbf) kursuje 9. Wrz 2018 (Stralsund Hbf --> Greifswald)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji
bilety krajowe nie obowiązują (Rostock Hbf --> Stralsund Hbf, 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018)
posiłek na miejscu (Friedberg(Hess) --> Rostock Hbf, 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018)
Bilety DB ważne z wyjątkiem ofert specjalnych (Rostock Hbf --> Stralsund Hbf, 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018)
Quer-durchs-Land-Ticket nieważny (Rostock Hbf --> Stralsund Hbf, 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018)
bilety kom. kombinowanej nieważne (Velgast --> Stralsund Hbf, 14. Wrz do 7. Gru 2018 Pt; oprócz 5., 12. Paź 2018; także 8., 9. Wrz 2018)
bilet Schönes-Wochenend nie obowiązuje (Rostock Hbf --> Stralsund Hbf, 8., 9. Wrz 2018)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.