DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40857

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   08:03 KS 40857
Katowice Załęże 08:06 08:06  
Chorzów Batory 08:10 08:11  
Świętochłowice 08:13 08:14  
Ruda Chebzie 08:17 08:18  
Ruda Śląska 08:20 08:21  
Zabrze 08:25 08:26  
Gliwice 08:33    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 9. Mar 2018 Pn - Pt; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.