DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK82100 MONIUSZKO

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   06:59 TLK82100 MONIUSZKO
Szczecin Dąbie 07:15 07:16  
Stargard 07:41 07:43  
Recz Pomorski 08:19 08:20  
Kalisz Pomorski 08:48 08:54  
Tuczno Krajeńskie 09:13 09:14  
Wałcz 09:39 09:40  
Piła Główna 10:16 10:42  
Wyrzysk Osiek 11:14 11:15  
Nakło nad Notecią 11:30 11:31  
Bydgoszcz Główna 11:54 11:59  
Bydgoszcz Leśna 12:04 12:05  
Bydgoszcz Wschód 12:09 12:10  
Solec Kujawski 12:18 12:19  
Toruń Główny 12:38 12:40  
Aleksandrów Kujawski 12:54 12:55  
Włocławek 13:20 13:21  
Kutno 14:05 14:06  
Łowicz Główny 14:33 14:34  
Sochaczew 14:54 14:55  
Warszawa Zachodnia 15:34 15:36  
Warszawa Centralna 15:40 15:50  
Warszawa Wschodnia 15:56 15:58  
Mińsk Mazowiecki 16:24 16:25  
Mrozy 16:37 16:38  
Siedlce 16:58 16:59  
Łuków 17:17 17:37  
Radzyń Podlaski 17:52 17:53  
Parczew 18:10 18:11  
Lubartów 18:32 18:33  
Lublin 18:56    
Dni kursowania:
kursuje 15. Mar do 30. Kwi 2018; oprócz 1., 7., 25. Kwi 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.