DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 56102 PIAST

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   05:19 IC 56102 PIAST
Sopot 05:28 05:29  
Gdańsk Oliwa 05:32 05:33  
Gdańsk Wrzeszcz 05:37 05:38  
Gdańsk Główny 05:43 05:46  
Tczew 06:04 06:07  
Smętowo 06:39 06:40  
Laskowice Pomorskie 07:00 07:01  
Bydgoszcz Główna 07:34 07:40  
Inowrocław 08:17 08:18  
Mogilno 08:35 08:36  
Gniezno 08:52 08:53  
Poznań Główny 09:22 09:27  
Kościan 09:53 09:54  
Leszno 10:20 10:23  
Rawicz 10:47 10:48  
Żmigród 10:59 11:00  
Oborniki Śląskie 11:12 11:13  
Wrocław Mikołajów 11:26 11:27  
Wrocław Główny 11:33    
Dni kursowania:
kursuje 15. Maj 2018
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.