DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77403

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żagań   08:23 R 77403
Żary 08:35 08:42 R 77402
Lubanice 08:50 08:51  
Bieniów 08:56 08:56  
Nowogród Osiedle 09:06 09:07  
Nowogród Bobrzański 09:10 09:10  
Bogaczów 09:14 09:14  
Koźla Kożuchowska 09:19 09:20  
Letnica 09:22 09:23  
Buchałów 09:28 09:28  
Zielona Góra 09:39    
Dni kursowania:
kursuje 2. Sty do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.