DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58407

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   11:23 R 58407
Bydgoszcz Zachód 11:27 11:28  
Bydgoszcz Osowa Góra 11:31 11:31  
Pawłówek 11:36 11:36  
Zielonczyn 11:39 11:40  
Ślesin 11:45 11:46  
Nakło nad Notecią 11:54 11:55  
Anieliny 12:01 12:02  
Samostrzel 12:05 12:06  
Jadwiżyn 12:10 12:10  
Wyrzysk Osiek 12:16 12:16  
Krostkowo 12:21 12:21  
Białośliwie 12:26 12:27  
Miasteczko Krajeńskie 12:32 12:33  
Kaczory 12:40 12:40  
Piła Główna 12:50    
Dni kursowania:
kursuje 14. do 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.