DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80346

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   22:45 R 80346
Szczecin Port Centralny 22:48 22:48  
Szczecin Zdroje 22:56 22:57  
Szczecin Dąbie 23:00 23:04  
Szczecin Zdunowo 23:11 23:11  
Reptowo 23:17 23:17  
Miedwiecko 23:22 23:22  
Grzędzice Stargardzkie 23:26 23:26  
Stargard 23:33    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 9. Mar 2019 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.